e-bulten

Bültenimize Abone Olun

  *Verileriniz KVKK politikası çerçevesinde kaydedilecektir.
  Top

  Botanica Comfort

  Evde saç bakımı yapmak zannettiğin kadar zor değil. Etkili ve doğru bakımı uygulamak için önerilerimize kulak vermen yeterli!

  Uzun geçen bir tatilin ardından evde de kolaylıkla uygulayabileceğin saç bakım rutinleriyle tanışmak ister misin? Saç bakım rutinleri diyoruz çünkü her saçın ayrı ve özel bir bakıma ihtiyacı oluyor. Örneğin ısı ile şekillendirici ürünlerle çok fazla haşır neşir olan saçlar için ayrı, güneş ışınları ve tuzlu su-kum ikilisi yüzünden yıpranan saçlar için ayrı saç bakımı uygulamak gerekiyor. Sen sen ol canı tatlı çeken misafirine tuzlu kurabiye ikram etmediğin gibi saçlarına da ihtiyacından farklı bir bakım ikram etme.

  Saçlarına hangi bakımı ikram etmen gerektiğini ayrıntılı bir şekilde öğrenmek için yazımızın devamını mutlaka oku!

  Tatil dönüşü saçlarına bakım yapacak zamanın bile kalmadıysa bu önerimiz sana. Tatil kilolarından kurtulmak için spora geri dönerken de saçlarına bakım yapabilirsin. Görünmez maske Davines The Restless Circle’ı saçlarına uygulayıp sıkıca topladıktan sonra antrenmanına başla. Saçlarına hacim ve esneklik kazandıracak The Restless Circle maske antrenman boyunca saçlarına ihtiyacı olan bakımı yapacak, spor sonrası seni daha parlak ve güçlü saçlara kavuşturacak.

  Nem terapisine ihtiyacı olanlara

  Deniz-kum ve güneş saçlarındaki nem dengesini bozan etkenlerin başında geliyor. Kuruyup koparak dökülmeye başlayan ve hatta saç derisindeki kuruluk yüzünden rahatsız edici bir şekilde kaşınmaya, pul pul dökülmeye başlayan saçlar için Davines The Let It Go Circle maskeyi deneyebilirsin. Nemlendirici bakım yapan Davines Momo şampuan ve saç kremini uyguladıktan sonra The Let It Go Circle maske ile nemlendirici bakım rutinini tamamla.

  Arınmak isteyenlere

  Yaz aylarının bir başka gündem konusu da tabii ki davetler. Kutlama programlarıyla dolu hafta sonlarında saç şekillendirici ürünlerle saçlarını çok yorduysan Davines The Purity Circle arındırıcı maske ile yorgunluk dolu günleri geride bırakabilirsin. Canlandırıcı anti-oksidanlarla zenginleştirilmiş içeriği saçlarını kirlilik, toz ve ağır metallerden kaynaklanan yabancı maddelerden arındıracak.

  Post a Comment

  v

  At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.
  You don't have permission to register

  Reset Password