e-bulten

Bültenimize Abone Olun

  *Verileriniz KVKK politikası çerçevesinde kaydedilecektir.
  Top

  Botanica Comfort

  Sönük ve her daim cansız görünen ince telli saçlarını volümlendirmek için bu ipuçlarını mutlaka öğrenmelisin!

  İnce telli saçlara sahip olanlar her zaman çabuk yağlanan ve sönük görünen saçlarından şikayetçidir. Ne yapsam gün içerisinde canlılığını kaybediyor diye üzülmeye son vermeleri için hazırladığımız bu yazımızda altın değerinde ipuçları paylaşacağız. Saç yıkamadan şekillendirmesine kadar olan her adımda daha da volüm kazanacak saçlar için kâğıt kalem hazır mı?

  Sırayı değiştir

  Önceliklerini değiştirmek her zaman zordur ama Üniversite tercih sırasını değiştirmek gibi düşünme. Daha kolay ve sonucu kesin mutluluk verici. Duş sırasında öncelik tanıdığın şampuanına bu kez ikinciliği layık görmek saçlarının hacmini arttıracak. Yani saç kremine birinciliği layık gördük. Şampuanlama öncesi uygulayacağın saç kremin ile hem saç uçlarındaki dolaşmanın önüne geçmiş olacaksın hem de şampuanlama sonrasında uyguladığındaki hissettiğin ağırlaşma hissinden kurtulacaksın. Bir taşla iki kuş mu? Çok severiz!

  İnce telli saçlar için hangi şampuan-saç kremi ikilisini kullanman gerektiği konusunda kararsızlık yaşıyorsan Davines Volu serisini bir denemeni öneririz. Hacimsiz saçları canlandırarak daha dolgun ve göz alıcı görünmesine yardımcı olan seri günlük bakım için de oldukça uygun.

  Dünyayı tersine çevir

  Biraz da dünyaya tersinden bak. Saçların daha hacimli olacak! Kuruturken baş aşağı durman saç diplerinin hacim kazanmasını sağlayarak seni sönük görünümden daha ilk adımda uzaklaştıracak.

  Kat kat hareket kat

  Saçlarını volümlü göstermek için söyleyeceğimiz bir diğer ipucu ise katlı kestirmek. Katlı kesimi de hareketli çekilmiş bir fön yardımıyla da desteklersen oldu bu iş. Bu adımların saçlarında yaratacağı volüm etkisine sen bile inanamayacaksın.

  Post a Comment

  v

  At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.
  You don't have permission to register

  Reset Password